שליטה על חימום תת רצפתי באמצעות הטלפון הנייד

הטלפונים החכמים מאפשרים לבצע כיום כמעט כל דבר. אבל האם ניתן לשלוט באמצעותם על חימום הרצפה? אפליקציה חדשה של ספו דומוטק, פיתוח בלעדי של החברה, מאפשר את זה בדיוק. הנה כל מה שחשוב לדעת על האפליקציה ועל יתרונותיה.

 

מעל הכול: נוחות והתאמה אישית

האפליקציה יוצרת, פשוטו כמשמעו, “מיני בית חכם”, בו ניתן להפעיל או לכבות את מערכת החימום, בכל חדרי הבית, בלחיצה אחת (חשבו על תרחיש בו מגיעים הביתה מוקדם מהצפוי, ומעוניינים להפעיל את מערכת החימום טרם ההגעה אליו), או אפילו לצפות מרחוק על הטמפרטורה בכל אחד מהחדרים, הן בצלזיוס והן בפרנהייט. האפליקציה מאפשרת שליטה מלאה גם על דוד החשמל, לאחר חיבור מפסק ייעודי במקום המפסק המסורתי של הדוד.

האפליקציה מציעה שלל אפשרויות התאמה לצרכי הבית. אפשר באמצעותה להגדיר טמפרטורת מינימום וטמפרטורת מקסימום לכל אזור בבית ואף. לשלוט באמצעותה על מערכות חימום תת רצפתי חשמלי, תת רצפתי מים או משאבת החום. בבתים אשר מותקן בהם פרקט, אפשר לבצע הפעלה מבוקרת ואיטית של מערכת החימום, בתחילת כל עונה, מצב בו הטמפרטורה עולה במעלה אחת בכל שעת עבודה. בכך מתאפשר למנוע מצבים של “שוק טרמי”, חשוב ברצפות פרקט.

 

כל הסיבות לשימוש באפליקציה

במצב הנוכחי, מקובל להתקין תרמוסטטים אנלוגיים או דיגיטאליים, ללא אפשרות לשליטה מרחוק – הטכנולוגיה הנוכחית מאפשרת אך ורק תכנות של התרמוסטט, ולא מעבר לכך. האפליקציה של ספו דומוטק משנה את חוקי המשחק מלא מעט בחינות. ניתן להתקין אותה ללא כל תשלום, והיא כמעט ולא מייקרת את עלות החימום. למעשה, לקוח שירכוש את התרמוסטט החדש, שפותח על ידי החברה במטרה לעבוד בסנכרון עם האפליקציה, ייקר את המערכת הכוללת בלא יותר מאשר כ-10%.

נוחות מירבית, = דיוק בקריאת טמפרטורה!

חסכון בצריכת חשמל! = שליטה בכל רגע נתון מהבית או מחוצה לו

ידידותי למשתמש = קל ונוח לתפעול, לא עוד זימון טכנאי להדרכות על שימוש והפעלת תרמוסטטים מסובכים

צמצום הצורך בשירות = קבלת התראה במייל על תקלות במערכת בזמן אמת וטיפול בתקלות מרחוק על ידי ס.פ.ו דומוטק, ללא המתנה להגעת טכנאי .

ייעול הצריכה = הפקת דוחות שימוש וייעול השימוש וצריכת האנרגיה.

 

Retro Fit

אם לוקחים בחשבון את השליטה המבוקרת וההדוקה על החימום, שמאפשרת לחסוך באנרגיה, או את העובדה שנדרש לשלם אך ורק סכום רכישה חד פעמי (אין תשלומי שימוש חודשיים), היתרון הכלכלי הופך למובהק יותר. זאת ועוד, את התרומסטט והאפליקציה ניתן להתקין בבתים קיימים, תוך התחברות לתשתיות החימום הקיימות והחלפה של התרמוסטט הישן (Retro Fit). כאשר קיים בבית ראוטר אלחוטי, אין צורך בחיבור אינטרנט פעיל בעת ההתחברות מהנייד או הטאבלט, ההתחברות אפשרית מכל מכשיר סלולרי.

דילוג לתוכן